Colegiul Tehnic "Napoca" - Cluj-Napoca

Elevi

Liceu Zi

Liceu Seral

  • Clasa a IX-a A - diriginte Pojar Lucia Maria

    1.  Antal S. Stefan

    2.  Arion G. Maria-Gabriela-Iuliana

    3.  Berar V. Ioana-Viorela

    4.  Bob V. Viorica

    5.  Bobos C. Alexandru-Costel

    6.  Calbaza I. Estera

    7.  Cheraghvandi J. Saman

    8.  Chesauan F. Florina-Maria

    9.  Ghertescu O. Nicoleta

    10.  Girbovan G. Larisa-Sidonia

    11.  Gorgan C.B. Robert-Marius

    12.  Iancu V. Vasile

    13.  Maris D. Iosif-Sebastian

    14.  Nitelea B. Iana

    15.  Pestean S. Letitia

    16.  Popescu O. Olivia-Andreea

    17.  Porumb A.P. Marian-Flaviu

    18.  Suteu L. Andreea-Cristina

    19.  Tomos T. Daniel-Traian

    20.  Zagoni M. Ana-Maria

  • Clasa a IX-a B - diriginte Harangus Dana Cristina

    1.  Campean T. Ana-Maria

    2.  Caprariu V. Andrei

    3.  Corpodean S. Stefania-Cristina

    4.  Costisor I.A. Andreea-Cosmina

    5.  Csikos A. Alex-Sebastian

    6.  Fulop L. Andrea-Paula

    7.  Hantig A. Alexandru

    8.  Hiriza R.C. Catalin-Lucian

    9.  Iancu G. Vasile

    10.  Lacatus V. Valeria-Eugenia

    11.  Ludvig C.F. Sonia-Florina

    12.  Marginean D.P. Darius

    13.  Maris I. Alina-Ioana

    14.  Mocan F.V. Daniel-Flavius

    15.  Nemes E. Mihaela

    16.  Petean L. Stefania

    17.  Rostas P. Mariana

    18.  Szacacs K. Ioan

    19.  Szakacs A. Andreea-Brigitta-Viorica

    20.  Zoldi A.D. Daniel

  • Clasa a IX-a T - diriginte Cighi Iliana Doina

    1.  Albert G. Cristina-Daniela

    2.  Baciu V. Valentin-Florian

    3.  Badea A. Ioana-Alexandra

    4.  Bozdog I. Diana-Roxana

    5.  Bukos N. Daniela-Gabriela

    6.  Bus P. Flaviu-Florin

    7.  Bus V.S. Silvia-Madalina

    8.  Cont-Stanciu E. Augustin-Mircea

    9.  Crisan V.G. Constantin-Sebastian

    10.  Dandos M. Alexandra-Camelia

    11.  Dezso T.E. Erika

    12.  Dodi E. Mariana

    13.  Dragan L. Luciana-Maria

    14.  Gavris P.C. Paul-Daniel

    15.  Hoza I.G. Denis-Ioan

    16.  Ispas A. Alina-Cristina-Maria

    17.  Iurean C. Dana

    18.  Marian I. Andrei

    19.  Matei M. Monica-Rozalia-Maria

    20.  Melnic V. Mihaela

    21.  Mocan G.M. Monica-Alexandra

    22.  Moldovan M. Marin-Catalin

    23.  Nemes D.L. Diana-Liliana

    24.  Palacean D.R. Razvan

    25.  Santa N.S. Lucia-Anca

    26.  Suta G.I. Claudia-Georgiana

    27.  Szigethi Z. Roberta-Antonia

    28.  Torjescu M.G. Constantin-Razvan

    29.  Vlad A.L. Doru-Alexandru

    30.  Zagor N. Ximena-Alexandra

  • Clasa a X-a A - diriginte Sirboiu Gheorghe

    1.  Acretoaie I.R. Maria-Iulia

    2.  Assmann L. Thomas-Levente

    3.  Benea N. Razvan-Catalin

    4.  Bidian R.P. Oana

    5.  Bojan D. Daniela

    6.  Chintoan P. M. Ana-Emanuela

    7.  Colceriu M.G. Denisa-Alexandra

    8.  Coman V. Marius-Catalin

    9.  Cretiu M. Ana-Paula

    10.  Iuga V. Maria-Alexandra

    11.  Lapadean M.D. Cristian

    12.  Lonca A.N. Alexandru-Dan

    13.  Lucaciu I.  Ioan-Alexandru

    14.  Magurean L.D. Naomi-Lorena

    15.  Marc V.I. Monica-Valentina

    16.  Opris M. Vlad Emanuel

    17.  Pastor L. Alina-Ramona

    18.  Persa A. Ioana-Eva

    19.  Rad G. Georgeta-Rodica

    20.  Roman S.S. Paul-Andrei

    21.  Sandor G.F. Sebastian-Mihai

    22.  Topan D. Bogdan-Mihai

    23.  Vermesan I. Ionela-Aurica

  • Clasa a X-a B - diriginte Martis Camelia

    1.  Belea S.A. Alexandra-Maria

    2.  Bendre E. Diana-Andreea

    3.  Boros I. Daniel-Claudiu

    4.  Bujor L.D. Florina

    5.  Chifu N. Daiana-Alexandra

    6.  Copaciu V. Monica-Violeta

    7.  Covaci A. Alexandra-Cristina

    8.  Crisan V.S. Iulia-Sorina

    9.  Ferent N.R. Camelia-Daiana

    10.  Fulop N. Maria-Alexandra

    11.  Galos D. Ioan-Cornel-Andrei

    12.  Luca E. Alina-Loredana

    13.  Martis S. Simina-Ioana

    14.  Mocean I. Andrea-Madalina

    15.  Olosutean V. Valentina-Daniela

    16.  Pop I.C. Alexandra

    17.  Revnic C. Naomi

    18.  Rotaru C. Carla-Diana

    19.  Rusu A. Alexandra

    20.  Sabau C. Ramona-Alexandra

    21.  Sarosi K. Karoly-Lucian

    22.  Sos S.L. Andreea-Simona

    23.  Topan I. Dacian-Vasile

  • Clasa a X-a T1 - diriginte Opris Nicoleta Doina

    1.  Baltag C.D. Ioan-Catalin

    2.  Bobocia I. Raluca-Maria

    3.  Bochis V. Madalina-Roxana

    4.  Bogatean B. Andrei-Vlad

    5.  Catinean N. Raul-Nistor

    6.  Chirila L.T. Maria-Luciana

    7.  Codreanu I. Alexandra-Ioana

    8.  Corpodean C.C. Catalin-Stefan

    9.  Corpodean C.C. Raul-Tiberiu

    10.  Csiszar V.A. Alexandra-Diana

    11.  Dogari  A. Stefan

    12.  Farcas D.L. Dan-Magnoliu

    13.  Felecan A. Anamaria

    14.  Gavris N.M. Nicu

    15.  Ghecrea I. Marina

    16.  Iconar I.I. Iulia-Ioana

    17.  Mandrusca S. Andreea-Sorina

    18.  Marcu D. Sorina-Daniela

    19.  Marian I. Ovidiu-Madalin

    20.  Marian N.M. Radu

    21.  Mocean I. Madalina

    22.  Muresan D. Dan-Vlad

    23.  Oltean C. Bogdan-Vlad

    24.  Pascalau I. Ionut-Claudiu

    25.  Petrus A. Cristian-Andrei

    26.  Rad I.V. Paul-Catalin

    27.  Rusu C.N.  Alexandra-Nicoleta

    28.  Sambotelecan V.D. Delia-Lacramioara

    29.  Stan P.D. Iulia-Alexandra

    30.  Stoica T.V. Daniela

    31.  Truta V. Daniel-Mihai

    32.  Virciu T.I. Vlad-Aurel

  • Clasa a X-a T2 - diriginte Marginean Oana Luminita

    1.  Ambrus S. Andreea-Stefania

    2.  Aschilean C.A. Alexandru-Claudiu

    3.  Bordea D.L. Eusebiu-Eugen

    4.  Busoiu C.A. Tudor

    5.  Butur M. Oana-Bianca

    6.  Cojocnean I. Lavinia

    7.  Covacean A.O. Raul-Adrian

    8.  Crisan D. Larisa-Maria

    9.  Dracinschi I. Ana

    10.  Fuia S. Calina-Andreea

    11.  Griober I. Iacob-Sebi

    12.  Lacatus L.D. Angela-Dorina

    13.  Lazar T. Ana Dorina

    14.  Man V. Ioana-Adina

    15.  Marta V.G. Vasile-Catalin

    16.  Moldovan I. Aura-Teodora

    17.  Muntean G. Horatiu-Bogdan

    18.  Nechita M. Andrei-Mihai

    19.  Onat D.B. Dragos-Dorin

    20.  Poiasniuc V. Ana

    21.  Puscas C. Dragos-Cristian

    22.  Rus A.L. Alexandru-Mihai

    23.  Russu I. Onorina

    24.  Rusu T. Nadia-Mirela

    25.  Sechei D. Florina-Daniela

    26.  Serban S. Silvia-Rozalia

    27.  Sintejudean D. Daniela-Alexandra

    28.  Szabo A.I. Lorand-Atila

  • Clasa a XI-a A - diriginte Marina Maria

    1.  Aionese C. Constantin-Andrei

    2.  Antal V. Anamaria-Raluca

    3.  Burz S. Amalia-Maria

    4.  Cadar D.M. Daniel-Emanuel

    5.  Chintoan P.M.  Lavinia -Ileana

    6.  Chiorean V.E. Camelia-Gabriela

    7.  Csalai T.M. Teodora-Andreea

    8.  Danciu G. Adrian-Gabriel

    9.  Domnita S. Raul

    10.  Elceanu N. Alexandru-Emanuel

    11.  Florea O. Paul-Mihai

    12.  Garda T. N. Corina-Denisa

    13.  Han G. George-Andrei

    14.  Marcu V.C. Adrian

    15.  Mocanu D.M. Denis

    16.  Pop S. Roxana-Maria

    17.  Revnic C. Simida

    18.  Rus I. Ioan

    19.  Serban V.D. Carmen-Ioana

    20.  Stupar C. Paula-Andreea

    21.  Tirlea T. Ionut

    22.  Varga V. Marta - Amalia

  • Clasa a XI-a B - diriginte Bobis Dorina

    1.  Adi S. Georgeta-Ligia

    2.  Andrasi K. Alex-Alin

    3.  Burca F. Gabriel

    4.  Buzan G.F. Alexandra-Florina

    5.  Ceban I. Marian

    6.  Ciucusan I. Ioan-Andrei

    7.  Ciupei M. Paul-Andrei

    8.  Cosma A. Darius

    9.  Csete I. Ecaterina

    10.  Farcas S.V. Ioana-Maria

    11.  Fertea P. Petrica-Cosmin

    12.  Ilea M.E. Marius-Beniamin

    13.  Jisa N. Ioan-Alexandru

    14.  Lacatus S.M. Marius-Alexandru

    15.  Mocean I. Andreea-Mihaela

    16.  Pascu A. Razvan-Adrian

    17.  Plosca M. Maria-Ramona

    18.  Radu I. Alexandra-Maria

    19.  Rusz  Z. Paul-Antonio

    20.  Sipos S. Sergiu-Catalin

    21.  Stoica L.L. Maria-Rozalia

    22.  Suatean F.S. Flavia-Diana

    23.  Vaida T.D. Claudia-Elena

    24.  Varo T. Gabriel-Mirel

  • Clasa a XI-a T - diriginte Moldovan Simina-Maria

    1.  Bolboaca D. Adriana

    2.  Bolboaca D. Andreea

    3.  Chioreanu R. S. Diana

    4.  Clebar A. Mircea-Serban

    5.  Cota M. Simina-Emilia

    6.  Cretu S. Cristina

    7.  Cuibus I. Ionut-Marian

    8.  Fatol G. Calin-Alexandru

    9.  Fazacas C. Carmen

    10.  Ghecrea I. Gheorghe

    11.  Golban S. Gheorghe

    12.  Iconar I. I. Danuta-Alexandra

    13.  Ilea L. M. Diana-Maria

    14.  Jucan T.A. Alexandra-Teodora

    15.  Lung I. Alina-Loredana

    16.  Maier E. Catalina

    17.  Marian S. D. Cristina-Elvira

    18.  Moisa E. I. Larisa-Natalia

    19.  Muntean P. A. Samuel-Daniel

    20.  Muresanu D.N. Octavian-Claudiu

    21.  Nilos S. I. Cristian-Andrei

    22.  Olenici S. Adriana-Sorina

    23.  Oprea I. Z. Alexandra-Ioana

    24.  Railean I. Doina

    25.  Rotari I. Elena

    26.  Sentes G. O. Ioana-Iuliana

    27.  Soporan V. Valentina

    28.  Szatler G. D. Larisa-Gabriela

    29.  Varga-Topai A. Timea

    30.  Voaides I. Daniela

    31.  Zirbo I. Alex-Cristian

  • Clasa a XII-a A - diriginte Matyas Karoly

    1.  Arion D. Alexandra

    2.  Bara C.A. Ana-Cristina

    3.  Bidian T. Denis

    4.  Bobos C.V. George Ionut

    5.  Cimpean D.V. Ramona-Ana-Maria

    6.  Coste G. George-Alin

    7.  Geczi I. Daniel

    8.  Ghimciuc E. Ion

    9.  Kiss S. Sanda-Emilia

    10.  Lupea M. Madalina-Geanina

    11.  Marginean R. G. Gina-Claudia

    12.  Marta N. Ioana-Maria

    13.  Pop L.Liviu

    14.  Rotari  I. Dorina

    15.  Rus G. A. Dalia-Paula

    16.  Sfirlea D. Alecsandru-Cristian

    17.  Suvarasan S.F. Loredana-Simona

  • Clasa a XII-a T - diriginte Velicea Nicoleta

    1.  Abraham S. Stefan-Petru

    2.  Ciocan J. Ioan-Darius

    3.  Cioltea L. Catalin-Alin

    4.  Cretu A. Mihai

    5.  Cucuruzan V. Stefania-Diana

    6.  Dunaras V. Tudor-Gabriel

    7.  Felecan S. Madalina-Alexandra

    8.  Filipas T. Teodora-Lavinia

    9.  Fratean E.G. Gelu-Marius

    10.  Ghic I. Ioana-Alexandra

    11.  Handru V. Cristina-Simona

    12.  Holasz M. Monika-Eva

    13.  Ilyes I. Andreea-Irina

    14.  Ingen-Van R. Diana

    15.  Laza B. Naomi-Daiana

    16.  Mocean P. Olimpiu-Pavel

    17.  Moldovan D. Dragos - Alexandru

    18.  Moldovan I. Ana-Andreea

    19.  Olpretean F.I. Anamaria-Cristina

    20.  Pepene C.  Ioana-Claudia

    21.  Pop I.M. Iulia-Andrea

    22.  Rogojan R.M. Paula-Andreea

    23.  Roman S.P. Alin-Sergiu

    24.  Torok R.Z. Alessandra-Marina

    25.  Ursu I. Grigore

    26.  Utiu I. Raluca-Magdalena

    27.  Varga M.F. Florina-Adina

    28.  Zaiu C. Ana-Maria

Scoala Postliceala

Clasa I PL - diriginte Varga Camelia Mariana

1.  Abrudan D. Nicoleta

2.  Biro E. Botond-Robert

3.  Calin C. Vasile

4.  Candea V.R. Roxana-Bianca

5.  Chis P. Roxana-Rebeca

6.  Ciarba I. Maria-Ioana

7.  Cioara V. Ancuta

8.  Ciontos E.R. Evelin

9.  Corpodean P. Cristina-Mariana

10.  Cosma G.A. Ioana-Daniela

11.  Costin I. Dan-Ovidiu

12.  Damsa D. Alexandru-Dan

13.  Despan F. Ioana-Mihaela

14.  Dobos G. Iulia-Maria

15.  Farcas I. Silvia-Felicia

16.  Fesnic A. Aura-Liana

17.  Garbovan I. Rozalia

18.  Lapadus I. Cristina-Alina

19.  Maja V.M. Mihaela-Iulia

20.  Mester Z. Evelin

21.  Mihesan D. Sorin-Dinu-Andrei

22.  Mitrea A. Bogdan-Vasile

23.  Moldovan E.T. Mihaela-Teodora

24.  Nagy F. Mirela-Rozalia

25.  Negru M. Alexandra-Ioana

26.  Negrusa N. Teodor

27.  Oroian M.V. Roxana-Mariana

28.  Pastina I.  Laura-Dana

29.  Pavel L. Gheorghina-Maria

30.  Pestean L. Liviu-Daniel

31.  Petrean F.P. Alexandru-Valeriu

32.  Petric I. Mariana

33.  Petrisor G. Claudiu-Andrei

34.  Pop A. Calin-Alexandru

35.  Pop T.I. Ana-Maria

36.  Pridea S. Vlad-Alexandru

37.  Rosu A. Ana-Maria

38.  Sautean  R. Elena

39.  Sima I. Vasile-Florin

40.  Sirb D.L. Alin

41.  Sumurducan D. Ionut-Dan

42.  Tamas I. Robert

43.  Todoran P. Larisa-Iudita

44.  Vana I. Horatiu-Cosmin

45.  Vidrean S. Marinela

Clasa II PL - diriginte Braila Rada

1.  Aschilean A.V. Paula-Ioana

2.  Balmos R. Alina-Ioana

3.  Baraian M. Loredana

4.  Bobis  C. Alina  Roxana

5.  Bobis M. Roxana Marinela

6.  Bumbar P. Petru-Ioan

7.  Ciup R. C. Razvan-Iuliu

8.  Ciurar S. Carmen-Paula

9.  Coman I.T. Tudor-Cristian

10.  Cosma A.M. Gheorghe-Mihai

11.  Costan M.I. Daniela-Simona

12.  Costea R.G. Alina -Ioana

13.  Domokos A.A. Vlad-Adrian

14.  Farcas A. Ana-Maria

15.  Felvinti V. Ionut-Remus

16.  Gavris N.M. Dan

17.  Handra P. Vlad

18.  Hudrea I. Razvan-Alexandru

19.  Lavric V. Madalin-Claudiu

20.  Lazar V. Simona-Daniela

21.  Losteiner J. Csilla-Ilona

22.  Maglas N. Andrei

23.  Matei L. Lucia-Loredana

24.  Orbulescu A. Andreea

25.  Pal A. Ovidiu-Dinu

26.  Palacean N.V. Paul-Mihai

27.  Pepine D. Roxana Andrada

28.  Pop B. Andrei Stefan

29.  Popicu F. Antonio-Florin

30.  Salajan E. Camelia

31.  Serban V. Valeriu

32.  Simon I. Ioan-Razvan

33.  Stef I. Florina-Lucretia

34.  Stef S. Sonia Stefana

35.  Sucala F.S. Adela-Estera

36.  Tarta C. Oana-Lavinia

37.  Tatu D. Robert-Cornel

38.  Vlaic I. Ruben Cristian

Scoala Profesionala

Clasa a  X-a P - diriginte Moricz Judith

1.  AVRAM G. GHEORGHE

2.  BALAZS S. LARISA

3.  CRISAN V. FLORINA

4.  CRISAN V. VALENTINA

5.  GAL C. DAIANA

6.  ILLYES C.F. CSILLA

7.  JIMAN G. GABRIELA-LENUTA

8.  LACO D. DEJO

9.  MURESAN T. RADU-TRAIAN

10.  NECIU D. ALINA-EMILIA

11.  NEMES G.S. RALUCA-GRATIELA

12.  OTVOS E.O. OLIMPIA-ANDRADA

13.  PAULETI P. IZABELLA

14.  PUCANI M. CORINA

15.  SANDOR N. GABRIELA-MONICA

16.  SCROB F. ANA-MARIA FLORINA

17.  TAPASTAU V.C. AISA-MARIA

18.  VLAS I.M. EMANUEL

Clasa a IX-a S - diriginte Racolta Andreea Ioana

1.  Banga S. Dorina-Carolina

2.  Banyai M. Timea

3.  Botog I. Romeo

4.  Bruj A. Daniela

5.  Bucsi T. Marius-Aron

6.  Cenan M. Mircea-Cristian

7.  Cheresi R. Romeo-Alexandru

8.  Ciuca C. Ramona

9.  Copaciu S. Calin-Daniel-Sorin

10.  Costea A. Dumitru-Radu

11.  Cotirgasanu F. Ana-Maria

12.  Gal D. Dumitrita Raluca

13.  Grigorean C. Elena-Loredana

14.  Herteg R. Ovidiu

15.  Lacatus D.S. Dan-Claudiu

16.  Lacatus I. Alina

17.  Marian C. Calin-Vasile

18.  Murarasu T.O. Camelia

19.  Podar C. Andrei-Bogdan

20.  Pop C. Maria-Lacramioara

21.  Pop I. Vlad-Ionut

22.  Rat T. Ana-Maria

23.  Retegan I. Dan

24.  Rostas I. Dandra-Monica

25.  Socaci I. Ioan-Vasile

26.  Solomon S. Oana

27.  Surd S. Cristian-Andrei

28.  Totsegi A. Alexandru

29.  Varga Z. Romeo

Clasa a XII-a S - diriginte Sofron Paul Chirila

1.  Bocra G. Viorica

2.  Boszormenyi Z. Timea

3.  Bujor V. Mircea-Aurel

4.  Chita P. Emilia

5.  Coroian B. Angela

6.  Costandache E. Renato-Iulian

7.  Cretu T. Cristina

8.  Cretu V. Ana

9.  Csorba I. Zsuzsa

10.  Dodea V. Valeriu-Laurentiu

11.  Dodea V. Vasile-Vlad

12.  Farkas I. Eniko

13.  Farkas I. Jozsef-Attila

14.  Gugula G. Gabriela-Ibolya

15.  Hodina G. Maria

16.  Ienei F. Julia

17.  Iliescu B. Claudia-Elena

18.  Maris T. Marioara-Adriana

19.  Mazuru M. Lucica-Oana

20.  Mocan A. Viorica

21.  Moldovan I. Iuliana

22.  Neciu G. Maria

23.  Neciu G. Sanda-Rozalia

24.  Persa S. Stefan-Daniel

25.  Petruta V. Sanda

26.  Pop I. Daniel-Cosmin

27.  Sucala I. Vasile

28.  Suciu P. Daniel-Cosmin

29.  Suta-Bene I. Ioana-Paula

30.  Szabo E. Kinga

31.  Tomos I. Lidia

Clasa a  XII-a TCS 2 - diriginte Albulesc Victoria

1.  Adam S. Stefania-Romina

2.  Baldean V. Raul-Adrian

3.  Balint N. Ana-Maria

4.  Bedo B. Bendeguz-Atila

5.  Bochis V. Ioana-Andreea

6.  Boia M. Sergiu

7.  Bologa E. Mirabela-Ioana

8.  Bonda A. Victoria-Sanda

9.  Bonda D.I. Paul

10.  Bonda G. Marius-Marcel

11.  Bugnar G. Ligia-Ramona

12.  Bujor V. Eugenia

13.  Cenan S. Lidia

14.  Chesovan A. Ana-Maria

15.  Cimpean T. Adriana-Ramona

16.  Colceriu G.M. Rares Mircea

17.  Csete D. Daniela-Ancuta

18.  Dolean L. Danut-Teodor

19.  Dondos V. Loredana-Paula

20.  Farcas A. Elena

21.  Farcas N. Dana Maria

22.  Foitos V. Angela

23.  Gyor A. Ildiko-Ecaterina

24.  Gyor E. Botond-Attila

25.  Iakab I. Iosif

26.  Iarai F. Francisc

27.  Madarasan I. Lavinia-Cosmina

28.  Maftei T. Teodor

29.  Marinca L. Florin

30.  Maxim F. Adrian

31.  Mihaly I.S. Iuliu-Sebastian

32.  Oros I. Olga

33.  Pal S. Eva-Magda

34.  Precob G. Tiberiu

35.  Rusu V. Vasile-Mihai

36.  Somlea T. Maria

37.  Szovati M. Laszlo

38.  Sztoica A. Adrian-Carol

39.  Tepuse I. Ioana

40.  Todean V. Marius-Octavian

41.  Ungur C. Alina-Maria

42.  Varga M. Ildiko

Clasa a  XII-a TCS 1 - diriginte Moldovan Maria

1.  Adam A. Ildiko

2.  Alexandru A. Adrian

3.  Benzar A. Floarea-Ramona

4.  Bogdan D. Loredana-Claudia

5.  Catuna N. Nelu-Daniel

6.  Ciuhuta V.M. Carla-Roxana

7.  Cozma V. Laura-Camelia

8.  Devai I. Agneta-Emese

9.  Dezmerean A.O. Pavel-Olimpiu

10.  Dobocan I. Sabina-Maria

11.  Dodea I. Nicoleta

12.  Farago E. Sergiu-George

13.  Georgiu A. Andrei-Ioan

14.  Jarda V. Daniel

15.  Kovacs S. Erika-Melinda

16.  Macingo I. Alina-Cristina

17.  Moldovanu V. Vasile-Paul

18.  Molnar V. Viorica

19.  Negran I. Razvan-Ionut

20.  Nica M. Vasile

21.  Oros H.A. Cristina Andrada

22.  Pura A.  Adrian-Gabriel

23.  Pura A. Andrei-Sergiu

24.  Ratiu I. Ovidiu-Florin

25.  Rostas V. Maria-Ancuta

26.  Szecsei-Simo  I.  Izabella

27.  Szilagyi A.A. Robert

28.  Tamas D. Adrian

29.  Timbus I. Ana-Maria

30.  Sos D. Daniel-Tiberiu

31.  Coste  D. Cosmin-Dorin

32.  Kun L. K. Csaba

Clasa a  XIII-a TCS 1- diriginte Stan Lidia

1.  Abraham A.E. Ramona

2.  Almas C. Corina-Cecilia

3.  Balasoiu F. Ana-Maria-Florina

4.  Barcan P.C. Paul-Daniel

5.  Brudiu A. Eliza-Gabriela

6.  Burdea D. Andrei

7.  Calaciu N. Sebastian-Flaviu

8.  Corpodean A. Alexandra-Lavinia

9.  Gabor Z. Mindra

10.  Gergely B. Jozsef-Benedek

11.  Goia M. Mihaela-Angela

12.  Imre S. Reka

13.  Kovacs M. Martin

14.  Lung G. Loredana-Corina

15.  Mihalca I. Emilia

16.  Mihalcea S. Magdalena

17.  Muntean V. Adrian

18.  Otel I. Ioana-Andreea

19.  Pasca T. Mirela

20.  Rusu P. Daniel

21.  Szabo L.A. Tamas Arpad

22.  Szilagyi I.L. Istvan-Laszlo

23.  Tataran M. Lucian-Tiberiu

24.  Tomos T. Nelu

25.  Ver I. Iahel

26.  Vidrean N. Dorian-Andrei

Clasa a  XIII-a TCS 2 - diriginte Paraschiv Eugenia

1.  Andronic C. Catinca-Viorica

2.  Arhire  I. Danut

3.  Baraian A. Lidia-Simona

4.  Chira C. Mihai-Constantin

5.  Cioltea N. Alina-Ramona

6.  Coniac I. Mihaela-Crina

7.  Cuibus A. Ana-Maria

8.  Fechete P. Petru-Alexandru

9.  J Ucan V. Septimiu-Mihai

10.  Marinciu C. Andrada-Georgiana

11.  Miklos A. Attila-Alexandru

12.  Motrici  I.  Oana-Florina

13.  Negru N.S. Corina-Veronica

14.  Palfi  C.  Ildiko

15.  Petrean S. Lavinia-Andreea

16.  Peyravyan S. Sami-Daniel

17.  Pop I. Peter

18.  Pop P. Corina-Florina

19.  Purcel V. Vasile-Dorel

20.  Rostas I. Titi

21.  Sava N. Ana Maria

22.  Teglas I. Levente

23.  Tonea E.L. Camelia

24.  Tonea E.L. Delia-Dorothea

25.  Ungur V. Sergiu-Vasile

Clasa a XIV-a TCS 1 -

diriginte maistru instructor POP MARIA

1.  Bahrin M. Marina-Alina

2.  Berar Z. Lavinia

3.  Berescu  M.  Sebastian-Ilie

4.  Bodis  J.  Zita

5.  Costin C.R. Monica-Diana-Georgeta

6.  Cozma V. Loredana-Mihaela

7.  Crisan I.D. Ioana-Simina

8.  Crisan L.S. Liviu-Silviu

9.  Dodea  V.  Cosmina-Ioana

10.  Fechete C. Cristian-Rares

11.  Gutu G.G. Razvan-Adrian

12.  Herteg I. Ioana-Claudia

13.  Ielciu V. Iulia-Anca

14.  Kertesz I. Melinda-Ana

15.  Kiraly G. Emoke-Roberta

16.  Loghin  V.  Simona-Alexandra

17.  Nuber L. Lorand

18.  Petean A. Corina

19.  Petean A. Florina

20.  Petean N.M. Daniel-Bogdan

21.  Pop  V.  Rares-Bogdan

22.  Popita  G. C. Mihai- Corneliu

23.  Rus  V.  Mihaela

24.  Todea  V.  Rozalia

25.  Topan O. Ovidiu

26.  Viman E. Daniel-Adrian

27.  Vlas I.M. David-Mihai

Clasa a XIV-a TCS 2 - diriginte Negrea Iuliana

1.  Balazs A.F. Boglar-Beatrice

2.  Barsan T. Teodora-Irina

3.  Bodoni I. Gyongy-Andrea

4.  Bogdan S. Marius-Petrica

5.  Cadar  V. Nicolae-Florin

6.  Cadar V. Maria-Felicia

7.  Campean I. Ioan

8.  Chifor G.S. Rada-Ionela

9.  Cosovanu I. Luisa

10.  Crisan L.S. Liviu-Silviu

11.  Georgiu I. Ligia

12.  Horvath I. Dragos-Mihai

13.  Ignat V. Eliza-Eleonora

14.  Moldovan A. Andrea-Ildiko

15.  Mos G. Rares-Razvan

16.  Nicola N. Lucian

17.  Plesa I. Ancuta

18.  Poka S. Zoltan

19.  Raducu S. Iudit-Angela

20.  Rus D. Bogdan

21.  Rus G. Denisa-Paula

22.  Saitis D. L. Bianca-Lucia

23.  Scrob I. Erika-Magda

24.  Serdean I. Ioana-Laura

25.  Szabo I. Ildiko-Magdolna

26.  Szep A.D. Timea

27.  Tarau I. Viorica-Firuta

28.  Varga G. Augustin

29.  Zai V. Ioan

30.  Zoltan F. Mirela

31.  Zoltan F. Simona

Clasa a XIV-a TCS 3 - diriginte Nistor Niculae

1.  Baciu D.I. Bogdan-Gabriel

2.  Berendi B. Lorina-Andreea

3.  Botoc V. Vasile-Adrian

4.  Ciacoi-Pop I. Ioana-Maria

5.  Cozar A. Vlad-Adrian

6.  Cristoltean I. Rodica-Diana

7.  Farcas V. Valentina-Dana

8.  Ienei M. Mihai

9.  Jicmon A. Robert

10.  Kovacs F. Sidonia

11.  Lazar V. Dorin

12.  Mihai I. Alexandru-Valentin

13.  Mihaila I. Gabriel-Ioan

14.  Muresan M. Elena-Mihaela

15.  Nagy S. Eniko

16.  Pop G. Petrisor-Gavril

17.  Popa V. Gabriela

18.  Rosca R.L. Isabella-Rozalia

19.  Rostas I. Maria-Adriana

20.  Rus G. Dinu-Ciprian

21.  Scrob I. Constantin-Cosmin

22.  Suciu A. Valeria

23.  Tamas V. Viorel-Gabriel

Clasa a  XII-a TCS /I - diriginte Moldovan Maria

1.  Adam A. Ildiko

2.  Alexandru A. Adrian

3.  Benzar A. Floarea-Ramona

4.  Bogdan D. Loredana-Claudia

5.  Catuna N. Nelu-Daniel

6.  Ciuhuta V.M. Carla-Roxana

7.  Cozma V. Laura-Camelia

8.  Devai I. Agneta-Emese

9.  Dezmerean A.O. Pavel-Olimpiu

10.  Dobocan I. Sabina-Maria

11.  Dodea I. Nicoleta

12.  Farago E. Sergiu-George

13.  Georgiu A. Andrei-Ioan

14.  Jarda V. Daniel

15.  Kovacs S. Erika-Melinda

16.  Macingo I. Alina-Cristina

17.  Moldovanu V. Vasile-Paul

18.  Molnar V. Viorica

19.  Negran I. Razvan-Ionut

20.  Nica M. Vasile

21.  Oros H.A. Cristina Andrada

22.  Pura A.  Adrian-Gabriel

23.  Pura A. Andrei-Sergiu

24.  Ratiu I. Ovidiu-Florin

25.  Rostas V. Maria-Ancuta

26.  Szecsei-Simo  I.  Izabella

27.  Szilagyi A.A. Robert

28.  Tamas D. Adrian

29.  Timbus I. Ana-Maria

Frecventa redusa

Clasa a XIII-a FR - diriginte Sofron Paul

1.  Albu  I.  Silvia

2.  Angyalosi  F.  Ferenc

3.  Ardelean  I.  Sanda

4.  Baraian G. Gheorghe-Cristian

5.  Barzu V. Adela

6.  Berki  I.  Anna-Ioana

7.  Boboia  V.  Mariana

8.  Bochis   I.  Ioana

9.  Bochis  V.  Aura-Adriana

10.  Bodea N. Ana

11.  Bus T. Arabela

12.  Crisan  A.  Felicia

13.  Crisan  M.  Cecilia

14.  Daniel M. Mihai

15.  Dorutiu D.R. Radu-Paul

16.  Fatol V. Camelia-Marta

17.  Gorea  I.  Elisabeta

18.  Ilucz A. Corina-Ioana

19.  Iosip C.V.  Catalina-Andreea

20.  Iuhos M. Nicolae

21.  Jakab Vi. Emese

22.  Jimborean  D.  Roxana

23.  Marjalaky T.C.A. Manuela-Ramona

24.  Mocan  N.  Eugenia

25.  Moldovan F. Ionut-Mihai

26.  Moldovan I.R. Robert

27.  Oprescu  M.G.  Carmen

28.  Prigoana I. Ileana Claudia

29.  Prigoana I. Rodica

30.  Roba  I. Silvia

31.  Rus  A.  Daniela

32.  Rusu  T.O. Gabriela

33.  Rusu I. Gabriela-Florina

34.  Simon  P.  Iulia-Viorica

35.  Soporan  E.  Olimpia-Adriana

36.  Suteu  D.  Anisoara-Mariana

37.  Szekely S. Ana

38.  Tobias D. Ildiko

39.  Vlad V. Gabriela-Ofelia